תחומי התמחות

צוואות, ירושות וכתיבת ייפוי כוח מתמשך

צוואות, ירושות וכתיבת ייפוי כוח מתמשך

משרד עורכי דין כרמל פיזואתי עוסק בדיני משפחה, לרבות בתחומי הצוואות, ירושות וכתיבת ייפוי כוח מתמשך. עו"ד כרמל פיזואתי היא בעלת הסמכה בתחום הגישור וכתיבת ייפוי כוח מתמשך, ומלווה לקוחות במקצועיות רבה בתהליך כתיבת הצוואה או במקרים של התנגדות לצוואה. 

תחום צוואות וירושות מכיל קשת רחבה של מצבים הנתונים למחלוקות ופרשנויות משפטיות, ולכן עו"ד כרמל פיזואתי מתמחה באופן ייחודי בנושאי ירושה, צוואות ועיזבון. מטרתה לאפשר ללקוחותיה להוריש את עיזבונם ליורשים הרצויים ובכן לחלק את הירושה בהתאם להעדפותיהם ורצונם האישי. לקוחות המשרד ייהנו מליווי אישי וייעוץ מקצועי בכל התהליך, תוך כדי רגישות רבה ובדרך שתאפשר להם להיות שלמים עם החלטותיהם.

ייפוי כוח מתמשך

עו"ד כרמל פיזואתי היא בעלת הסמכה נישתית בתחום ייפוי כוח מתמשך. תחום זה מאפשר לכל אדם בגיר לכתוב צוואה, וכך לפתור לקרובי משפחתו מחלוקות וסכסוכים בהקשר לנכסיו, חשבונות הבנק, טיפולים רפואיים וכו'.

מהו ייפוי כוח מתמשך?

ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי לכל דבר, לפיו אדם כשיר וצלול בדעתו יוכל למנות אדם שיטפל בו בהמשך חייו אם מצבו הבריאותי התדרדר וכושר שיפוטו ייפגע ולא יהיה כשיר לכך. האדם שימנה יהיה אחראי על החלטותיו הרפואיות, על נכסיו, כספיו וכו'. 

כתיבת ייפוי כוח מתמשך, כתבי צוואה וכל הקשור לירושות וסכסוכים, מתנהל במשרדה של עו"ד כרמל פיזואתי ברגישות רבה, בשקיפות מלאה ובמטרה לאפשר לכל אדם להרגיש שלם עם החלטותיו.

צרו איתנו קשר

אל תוותרו על הזכויות המגיעות לכם על פי חוק! הבטיחו לעצמכם את הליווי המקצועי ביותר לקבלת זכויותיכם. לתיאום ופרטים נוספים התקשרו אלינו

גלילה למעלה