תחומי התמחות

נזיקין - תאונות דרכים ומפגעים

נזיקין - תאונות דרכים ומפגעים

משרד עורכי דין כרמל פיזואתי עוסק בדיני נזיקין ומייצג את לקוחותיו מול הגורמים הרלוונטיים במקרים של תאונות דרכים או עקב תאונות שנגרמו כתוצאה ממפגעים בשטחים ציבוריים. המשרד חותר להוצאת הפיצויים הגבוהים ביותר מול חברות הביטוח, בתי המשפט והרשויות המקומיות.

נזיקין הוא שם כללי לפגיעות מגוונות ורבות שיכולות להיגרם עקב תאונות דרכים, טיפול רפואי שגוי, תאונות רחוב בשטח ציבורי וכו'. כל תביעה כזו מטופלת במקצועיות על ידי עו"ד כרמל פיזואתי באופן המשפטי המתאים.

ייצוג בתאונות דרכים

עו"ד כרמל פיזואתי מלווה כל לקוח החל מרגע התרחשות התאונה, דרך ההליכים הבירוקרטים וכלה בסיוע והפניה לכל הגורמים הרפואיים וייצוג מול הערכאות המשפטיות ו/או חברות הביטוח. בעזרת הליווי המקצועי והייעוץ המקיף אשר נרכשו בעמל רב במשך השנים, תוכלו להגיע להשגת הפיצוי המירבי.

ייצוג בתאונות רחוב

תפקידה של הרשות המקומית לסלק מפגעים ולדאוג לבטיחות התושבים. אולם, כאשר אדם סובל מנזקי גוף בשל מפגע המצוי ברשות הרבים והדבר נובע עקב רשלנותה של הרשות המקומית, הוא זכאי לקבל פיצוי בהתאם לפגיעתו. בשונה מתאונות דרכים, בהן החוק קובע את גובה הפיצוי ללא הצורך באיתור האחראי לנזק, במקרים של תאונות רחוב על התובע להוכיח את רשלנות הרשות המקומית.

על כן האתגר גדול יותר ויש לצלם את מקום המפגע, לאסוף את פרטיהם של העדים (אם יש) ולהגיש תביעה נגד הרשות המקומית לקבלת הפיצוי המירבי. עו"ד כרמל פיזואתי בעלת ניסיון רב בתביעות נזיקין מסוגים שונים ומלווה כל לקוח במסירות וברגישות עד לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

צרו איתנו קשר

אל תוותרו על הזכויות המגיעות לכם על פי חוק! הבטיחו לעצמכם את הליווי המקצועי ביותר לקבלת זכויותיכם. לתיאום ופרטים נוספים התקשרו אלינו

גלילה למעלה