תחומי התמחות

ייצוג נכי צה"ל, מול הביטוח הלאומי ורשלנות רפואית

ייצוג נכי צה"ל, מול הביטוח הלאומי ורשלנות רפואית

משרד עורכי דין כרמל פיזואתי עוסק בייצוג נכי צה"ל מול הרשויות השונות, כגון מול הביטוח הלאומי, הוועדות הרפואיות, ערערים, ביהמ"ש ובית הדין הצבאי. נוסף על כך, עו"ד כרמל פיזואתי עוסקת בתחומי רשלנות רפואית השונים ומעניקה גב מלא מול מערכות הבריאות הגדולות לקבלת פיצוי הולם.

עו"ד כרמל פיזואתי רואה בתפקידה שליחות עצומה, ובשל כך מעניקה ללקוחותיה אוזן קשבת, פועלת בשקיפות מלאה ונעשית שותפה מלאה לתהליך. מבחינתה מאחורי כל תיק עומד אדם עם סיפור כאוב, ולכן התהליך שונה מבחינת דרכי הטיפול והתהליך מול הרשויות.

ייצוג נכי צה"ל

אדם שנפגע בזמן שירותו הצבאי בשל מחלה, פגיעה, או פוסט-טראומה זכאי לזכויות רבות, אולם פציעתו או מחלתו צריכים להיות מוכרים על ידי קצין התגמולים ולקבל הכרה טרם קבלת אחוזי הנכות. עו"ד כרמל פיזואתי נכנסת לתמונה עוד בשלב הוועדות הרפואיות, כדי לקבל הכרה במחלה או בנכות ולייעל את תהליך קבלת הפיצויים. 

המשרד מוצב בחוד החנית בכל הקשור לטיפול וייצוג נכי צה"ל, ועוסק בהכרת פוסט-טראומה, מחלות ופגיעות שאירעו במהלך השירות הצבאי מסיבות מגוונות.

רשלנות רפואית

משנה לשנה נושא רשלנות רפואית מקבל משמעות והכרה בכל תיק ותיק. רשלנות שאירעה במהלך טיפול רפואי, ניתוח או אי פיענוח נכון של בדיקה, אי נתינת תרופות מדויקות וכו', יכולים לגרום לנזק משמעותי לחולה. משרד עו"ד כרמל פיזואתי מלווה לקוחות מול המוסד לביטוח לאומי או בתביעות מול המוסד הרפואי לקבלת הפיצוי המקסימלי.

צרו איתנו קשר

אל תוותרו על הזכויות המגיעות לכם על פי חוק! הבטיחו לעצמכם את הליווי המקצועי ביותר לקבלת זכויותיכם. לתיאום ופרטים נוספים התקשרו אלינו

גלילה למעלה